Wspólne

Szukasz konkretnej informacji o module?

Na stronie możesz też sprawdzić

A może masz pomysł na nowe rozwiązanie w systemie?

Usprawnij pracę Twoją i innych użytkowników!

Co nowego?

Wersja 6.1.346

Wspólne

  • Na górnym pasku okien z widokiem tabelarycznym zostały dodany dwa przyciski. Lewy jest odpowiedzialny za uruchomienie „Analiz wielowymiarowych”, prawy natomiast odpowiada za akcję „Pokaż tabelę zaawansowaną/prostą (CTRL+Z)”.

 

 

  • Zmieniono system pomocy (przycisk F1 w programie). Teraz system pomocy będzie się odwoływał do strony internetowej „http://help.streamsoft.pl/”
  • Do mechanizmu pulpitów dodano widet „Szukaj”.

 

Komponent „Szukaj” jest skonstruowany z pola edycyjnego służącego do wpisania szukanej frazy. Szukaj umożliwia znalezienie oraz uruchomienie dowolnej opcji oraz akcji w systemie po nazwie. Akcje wyświetlane są przy pomocy listy podpowiedzi pod polem szukania. Jeżeli akcja bądź opcja znajduje się w głównym menu systemu, to wyświetlana zostanie dodatkowo ścieżka do tego menu. Elementy listy posortowane są wewnętrznym algorytmem związanym z występowaniem ich w menu.

Przycisk „X” pojawiający się po wpisaniu pierwszego znaku czyści zawartość pola. Przycisk „Wykonaj” uruchamia pierwszy element z listy. Nie wybranie żadnego elementu listy spowoduje uruchomienie mechanizmu: Ponadmodułowa opcja „Szukaj”. Dodatkowo istnieje możliwość własnoręcznego wypełniania zawartości listy.

 

  • Lista otwartych okien – dodano wyświetlanie podpowiedzi okien w postaci miniaturki okna.

Wcześniej analizy wielowymiarowe były prezentowane w osobnym oknie modalnym. Teraz będą osadzone bezpośrednio w oknach programu.

Zgłoszone Pomysły

Sort topics by votes

Zgłoś pomysł!

Zaloguj się, żeby zgłosić pomysł.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.