Informacje ze Streamsoft / “Dymki”

Kategoria: Wspólne

Liczba głosów: 0


Mariusz
Użytkownik systemu
23-03-2023, 09:58
Napisane przez: Mariusz

Zgłaszam pomysł kategoryzowania i konfigurowania dla użytkowników/grup użytkowników informacji wysyłanych do systemu, ew. możliwość decyzji na poziomie firmy przez administratora systemu komu prześle dalej taką informację – większość informacji dla niektórych użytkowników jest zupełnie niepotrzebna i tylko zakłóca pracę – np. ostatnia informacja:  “CIT estoński w systemach Streamsoft” – dla magazyniera (zupełnie niepotrzebne) w firmie która nie jest społką (również zbędne).

Ale także w drugą stronę -np. dla administratora informacji jest za mało (było to już gdzieś zgłaszane) – brak informacji o kolejnych wersjach/podwersjach, np. wczoraj była dostępna wersja 14.0.364.66, dziś już jest 14.0.364.67 – jakie są zmiany/poprawki? warto już aktualizować czy jeszcze nie ma potrzeby?

Sama idea informacji jak najbardziej słuszna – tylko warto dopracować działanie.


  • rafal.biel
   Użytkownik systemu
   1
   23-03-2023, 11:19
   Napisane przez: rafal.biel

   Streamsoft wydaje aktualizacje praktycznie codziennie, takie informacje dostępne są wyłącznie dla partnerów, dostaja newsletter zmian wersji.

   Ostatnio i tak dobrze idzie kwestia informowania o zmianach.. nie tylko w wersjach ale i w dokumentacji,

   Jeśli chodzi o kwestię zmian to ja posiłkuję sie : https://portalklienta.streamsoft.pl/aktualnosci/


  • Anna Kruszka
   Pracownik Streamsoft
   23-03-2023, 11:35
   Napisane przez: Anna Kruszka

   Dzień dobry,
   powiadomienia systemowe do konkretnych modułów np. dla modułu Finanse-Księgowość o CIT Estońskim pojawiają się wyłącznie na licencjach posiadających dany moduł i na stanowiskach, którym skonfigurowano dostęp do danego modułu w Module Administratora.
   Aktualizacje wersji długowspieranych są wydawane co tydzień w poniedziałek lub w bardzo wyjątkowych sytuacjach częściej.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.