Akceptacja obiegu – sugestie

Kategoria: DMS

Liczba głosów: 0


inbul
Użytkownik systemu
25-02-2020, 12:31
Napisane przez: inbul

Okno “Akceptacja obiegu” – otwierając dokument do akceptacji i klikając “pokaż dokument” powinna być możliwość z tego miejsca uzupełnienia wartości cech lub pozycji z zakładki 5. Uwagi wpisane w lewej dolnej części w oknie “akceptacja obiegu” powinny być widoczne dla kolejnych osób w obiegu z poziomu tego okna.

Ostatni etap akceptacji – zatwierdzenie dokumentu dokonywane zazwyczaj przez kierownika jednostki – otwierając dokument powinny być widoczne wszystkie uwagi wpisane przez poprzednich operatorów w ścieżce obiegu. Uwagi te pokazują się w “historii” i jest to dość chaotyczne bo widoczne są wszystkie zmiany i wartości tego pola przez zmianami, co może być bardzo mylące.

Ważne jest aby maksymalnie uprościć ostatni etap akceptacji przez kierownika jednostki, okno akceptacji powinno być proste i czytelne. Podgląd skanu dokumentu wymaga przeklikania kliku zakładek. Proponuję aby wyświetlał się on w prawej części okna “akceptacji obiegu” zamiast ścieżki obiegu.

W obecnej formie programu nie ma przejrzystego przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi uczestnikami obiegu. W załączeniu przesyłam naszą propozycję danych, które powinny znaleźć się w oknie akceptacji obiegu.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.