- Ten temat ma 1 odpowiedź, 2 głosy, a ostatnio został zaktualizowany 1 rok, 11 miesięcy temu przez .
05-07-2023 o 12:57
Posiadamy 1% kartotek magazynowych, które mają włączoną obsługę terminów ważności oraz numery dostawy/partii (Środki ochrony roślin). Wymóg ustawowy jest taki by te informacje były umieszczone na dokumencie sprzedaży.
Włączając te informacje w konfiguracji standardowego wydruku faktury system próbuje wydrukować termin ważności oraz nr partii dla wszystkich kartotek.
Ze względu na to że mamy obsługę towarów handlowych zawierających konfiguracje – faktura wygląda jak na załączonym obrazku.
Proponuję by na wydruku standardowym drukowały się terminy ważności i nr partii tylko dla kartotek które mają to zaznaczone jako wymagane.
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.