PROMOCJA – IM WIĘCEJ KUPISZ Z ASORTYMENTU TYM TANIEJ

Kategoria: Handlowo-Magazynowy

Liczba głosów: 8


Agra Opole
Użytkownik systemu
23-10-2023, 12:44
Napisane przez: Agra Opole

Pilnie potrzebna jest promocja – wybieramy towary np. asortyment w tej samej cenie. W zależności od sumy ilości z tego asortymentu klient wraz ze wzrostem ilości otrzymuje niższe ceny w zależności od wpisanych progów.

Czyli nie chodzi o 1 indeks, a o wcześniej zdefiniowaną pulę podobnych indeksów, różniących się np. smakiem, zwaną asortymentem.

 

This post has received 8 votes up.
Załączniki:

  • WarownyLukow
   Użytkownik systemu
   8
   31-10-2023, 15:05
   Napisane przez: WarownyLukow

   Taka opcja w promocjach już dawno powinna być zrobiona wielosztuki itp. w dzisiejszych czasach to podstawa promocjach jestem jak najbardziej za, ale patrząc na to że nikt z firmy Streamsoft nawet nie czyta propozycji użytkowników wnioskuje z tego że pracownicy firmy nie odnoszą się do pomysłów tu prezentowanych to nie liczyłbym że ktoś w najbliższym czasie to Państwu zrobi. Ja już odpuszczam pisanie jakichkolwiek propozycji bo szkoda czasu ktoś chce dobrze może coś podpowiedzieć zgłosić pomysł a oni nawet się do tego nie odniosą no czasem ktoś odpiszę z dystrybutorów i tyle. Jeśli oni nawet prostych błędów w programie zgłaszanych nie są w stanie poprawić. Jedyne co nam pozostaje to zmieć oprogramowanie.


   • Aleksander_Poselek
    Użytkownik systemu
    2
    27-11-2023, 13:12
    Napisane przez: Aleksander_Poselek

    “patrząc na to że nikt z firmy Streamsoft nawet nie czyta propozycji użytkowników wnioskuje z tego że pracownicy firmy nie odnoszą się do pomysłów tu prezentowanych to nie liczyłbym że ktoś w najbliższym czasie to Państwu zrobi. Ja już odpuszczam pisanie jakichkolwiek propozycji bo szkoda czasu ktoś chce dobrze może coś podpowiedzieć zgłosić pomysł a oni nawet się do tego nie odniosą no czasem ktoś odpiszę z dystrybutorów i tyle. Jeśli oni nawet prostych błędów w programie zgłaszanych nie są w stanie poprawić.”

    Szanowny Panie.

    Jesteśmy dystrybutorem 3 systemów EPR. Patrzymy na to będąc pośrodku pomiędzy klientem, a producentem. Proszę mi wierzyć, firma Streamsoft jeśli chodzi o rozwój systemu i uwzględnianie sensownych postulatów klientów, jest zdecydowanie w czołówce. Podobnie jest z usuwaniem błędów, które są w każdym systemie. Myślę że Pana ocena jest niesprawiedliwa, a przekonać się o tym można, właśnie zmieniając oprogramowanie.


    • agata.osinska
     Użytkownik systemu
     30-11-2023, 13:17
     Napisane przez: agata.osinska

     ” … firma Streamsoft jeśli chodzi o rozwój systemu i uwzględnianie sensownych postulatów klientów, jest zdecydowanie w czołówce …”

     Czekam na ruch firmy Streamsoft.


   • agata.osinska
    Użytkownik systemu
    30-11-2023, 13:43
    Napisane przez: agata.osinska

    Mamy szansę iść na fali Żabki, ale do tego potrzebujemy partnera, który wprowadzi tę zmianę w programie.


  • Agra Opole
   Użytkownik systemu
   8
   31-10-2023, 15:06
   Napisane przez: Agra Opole

   Promocja byłaby podobna np. do popularnych wielosztuk w Żabce.

   • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 miesiąc temu przez Agra Opole.

  • krzlob
   Użytkownik systemu
   03-11-2023, 13:43
   Napisane przez: krzlob

   Popieramy pomysł. Pozwoli to na większa elastyczność w promowaniu klientów.


  • agata.osinska
   Użytkownik systemu
   30-11-2023, 13:14
   Napisane przez: agata.osinska

   Pomysł bardzo dobry. Jestem ciekawa, czy firma Stremasoft podejmie rękawicę.
   W zasadzie jest to rozwiązanie potrzebne od zaraz.


  • Ekspert
   Użytkownik systemu
   04-12-2023, 11:16
   Napisane przez: Ekspert

   Pomysł bardzo dobry tego wymaga rynek i klienci, w zasadzie to większość programów ma możliwość zakładania takich promocji na całym asortymencie liczę że Stremasoft zajmie się temat..


  • Agency_Promotional
   Użytkownik systemu
   04-12-2023, 13:03
   Napisane przez: Agency_Promotional

   Wyobraźmy sobie, jak firma staje się prawdziwym liderem rynku, dzięki rewolucyjnemu podejściu do cen. Proponowane rozwiązanie, gdzie im więcej sprzedajemy, tym niższa jest cena, jest wręcz genialne, ponieważ zachęca do większych zakupów, jednocześnie zwiększając lojalność klientów. To idealny sposób na zdobycie nowych odbiorców, którzy z pewnością przylgną do firmy jak magnes.

   Korzyści płynące z takiego systemu cenowego są niebagatelne. Przede wszystkim, generuje ono większy obrót, co przekłada się na wzrost przychodów i zysków. Ponadto, im większe zamówienie, tym większa jest szansa na dalszą współpracę oraz rekomendacje pośród klientów. To właśnie te lojalne grono będzie promować produkty, tworząc pozytywny wizerunek marki i generując jeszcze większe zainteresowanie.

   Dodatkowo, ta strategia cenowa pozwoli zyskać przewagę konkurencyjną. W dzisiejszych czasach, kiedy rynek jest nasycony wieloma dostawcami, trzeba wyróżnić się i zaoferować coś naprawdę innowacyjnego. Im więcej sprzedasz, tym masz taniej to idealny sposób na to, aby firma stała się pionierem i liderem w swojej branży.

   Pomyślmy tylko o tym, jak efektywnie wykorzystać tę strategię w kampaniach marketingowych. Można  stworzyć atrakcyjne oferty promocyjne, które skupią się na osiągnięciu określonych poziomów sprzedaży. To nie tylko przyciągnie klientów, ale też pobudzenie ich do zakupów, aby osiągnąć wyższe rabaty. Ta dwustronna korzyść z pewnością odbije się bardzo pozytywnie na firmie i wynikach finansowych.

   Niezwłoczne wprowadzenie tej zmiany w programie jest kluczem do sukcesu. Innowacyjność i odwaga są tym, czego potrzeba, aby zdobyć przewagę nad konkurencją. Nie można zawieść oczekiwań swoich klientów, więc apelujemy, by nie tracić czasu i wcielić ten pomysł w życie już teraz. Bądźmy liderem, a inni będą podążać naszym śladem.


  • Agency_Promotional
   Użytkownik systemu
   04-12-2023, 14:24
   Napisane przez: Agency_Promotional

   To sugestywny przekaz dla Klienta.

  • 05-12-2023, 10:06

   Wraz z postępującym trendem rozbudowywania promocji pakietowych i wartościowych przez producentów i dystrybutorów w programie STREAMSOFT brakuje ” narzędzi  “do ich realizacji .

   Promocje pakietowe cena uwarunkowana od ilości zakupionego towaru ( kilka indeksów w tej samej cenie np.5x12szt. daje obniżoną cenę, 10x12szt. kolejna obniżka itd. ).

   Druga kwestia to pakiety wartościowe na wybraną grupę towarową (np. zakup 100pln rabat 5% 500pln rabat 10% itd.)

   W obecnym czasie jest warunek konieczny dla dalszego funkcjonowania na rynku. Uważam że firma STREMSOFT powinna jak najszybciej zająć się wprowadzeniem proponowanych ulepszeń.

    

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.