Indeksy kontrahentów

Kategoria: Handlowo-Magazynowy

Liczba głosów: 2


WarownyLukow
Użytkownik systemu
03-02-2024, 10:58
Napisane przez: WarownyLukow

Czy byłaby możliwość na kartotece w zakładce nr 11 „dostawcy” dodać kolumnę z indeksami kontrahentów (zrzut w załączniku) tak aby z poziomu kartoteki można było dodać dodatkowe numery katalogowe w programie nazywa się to „indeksy kontrahentów” albo ewentualnie zrobić nową zakładkę „indeksy kontrahentów” dodawanie indeksów kontrahentów jest teraz bardzo pracochłonne mając ponad 100 tys. kartotek i do każdej kilku dostawców zajmowałoby to bardzo dużo czas wręcz jest to niewykonalne bo nie ma możliwości np. wprowadzając FV czy zakładając nową kartotekę dodać taki numer z poziomu edycji kartoteki. Trzeba wybrać w menu programu kolejno w sprzedaż → Promocje, umowy, gratisy → indeksy kontrahentów.

Wiem że można włączyć obsługę nr Katalogowych ale wtedy numer taki nie jest przypisany do dostawcy i nie można przesłać zamówienia w pliku do dostawcy. Kody Ean dla niektórych to jeszcze abstrakcja a poza tym często jest tak że różni dostawcy te same produkty maja pod różnymi kodami. Dodatkowo na zamówieniach od odbiorców nie można dodać kodu ean danego dostawcy a indeks kontrahenta już tak. (zrzut w załączniku)

This post has received 2 votes up.

  • JanuszMazurek
   Użytkownik systemu
   15-02-2024, 15:25
   Napisane przez: JanuszMazurek

   Wydaje mi się że kiedyś ktoś już o tym pisał na portalu ale jeszcze nie zostało to zrealizowane a przydałoby się dodawanie indeksów kontrahetna naprawdę jest uciążliwe tak można by robić to z poziomu kartoteki. Bardzo przydatna funkcja.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.