duplex przy drukowaniu

Kategoria: Administrator


Pomysł zrealizowany
Avatar

kms
Użytkownik systemu
5 listopada 2019 dnia 11:40
Napisane przez: Avatar kms

Czy program nie może przy drukowaniu na drukarce z dupleksem i wyborze w Prestiżu Oryginał/Kopia wydrukować dwóch osobnych kartek?

This post has received 2 votes up.
  • Aleksander_Poselek
   Aleksander_Poselek
   Użytkownik systemu
   1
   6 listopada 2019 dnia 13:50
   Napisane przez: Aleksander_Poselek Aleksander_Poselek

   Sprawa jest założona pod nr 901/2019 , opcję zaplanowano do wersji 351. Czyli realizacja powinna nastąpić w przyszłym roku.

  • Avatar
   MajaBaczyk
   Pracownik Streamsoft
   13 sierpnia 2020 dnia 13:32
   Napisane przez: Avatar MajaBaczyk

   W systemach Streamsoft Pro oraz Streamsoft Prestiż jest możliwość wydruku obustronnego wraz z kopia na drukarkach z opcją duplex.

   W celu skorzystania z takiej możliwości bardzo proszę przejść do menu “System -> Konfiguracja -> Ustawienia – Dokumenty – Wydruki – Drukować wszystkie wydruki dokumentu jako jedno zadanie” -parametr ten powinien być odznaczony, a więc ustawienie na NIE. Przy takiej konfiguracji system prawidłowo rozdziela strony do wydruku z zastosowaniem opcji duplex na drukarce.

   W wersji systemu 8.2.351.40 dostępnej od dnia 5.08.2020 r. opcja “Drukować wszystkie wydruki dokumentu jako jedno zadanie” została również udostępniona w oknie ustawień wydruku na zakładce “Inne” przed wydrukiem dokumentu. Działa ona dokładnie tak samo jak ustawienie w Konfiguracji systemu.

    

Zamknęliśmy temat, ponieważ ten pomysł został zrealizowany.
Nie możesz już dodawać komentarzy w tym wątku.